FACULTATEA DE CHIMIE ÎȘI CAUTĂ ABSOLVENȚII !

Facultatea de Chimie a Universității din București își apreciază și respectă foștii studenți și colaboratori și dorește să reia și să păstreze permanent legătura cu aceștia în cadrul grupului CHIMIE_UB _ALUMNI.

De ce ALUMNI al Facultății de CHIMIE din Universitatea din București?

Pentru ca:

-          Să puteți fi oricând în contact cu fosta Dumneavoastră Alma Mater;

-          Să puteți fi informat de cele mai recente evenimente și realizări ale facultății noastre;

-          Să puteți găsi sau regăsi foști colegi de facultate;

-          Să ne împărtășiți din experiența dumneavoastră sau dacă aveți nevoie să cereți sfatul celorlalți ALUMNI sau cadrelor didactice ale facultății

Pe scurt:

Să formăm marea familie a chimiștilor din Universitatea din București!

Pentru a fi inclus in grupul CHIMIE_UB _ALUMNI trebuie doar să completați formularul de înscriere și să-l trimiteți la adresa de email: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Formular