Centrul de Învățare al UB oferă servicii integrate de suport în învățare, având ca scop principal adaptarea mai ușoară la cerințele academice și schimbările impuse de desfășurarea cursurilor online sau în sistem hibrid, importante în special pentru studenții din anul I.

Începând cu 12 octombrie 2020, studenții pot participa la activități de:

1. Coaching și dezvoltare personală în aria competențelor sociale și emoționale.
  2. Consiliere profesională şi orientare în carieră.
  3. Dezvoltare a competențelor de gândire critică și raționament științific
  4. Dezvoltarea competenţelor de scriere academică

Studenții se pot înscrie accesând direct

Postarea link-urilor catre documente sau formulare editabile online nu este permisă în cadrul website-ului www.chimie.unibuc.ro datorită riscurilor de expunere a datelor personale (GDPR)

Detalii despre activițăti pot fi găsite in programul atasat sau la adresa https://fpse.unibuc.ro/despre-noi/info-fpse/9-focus/800-centrul-de-invatare-al-universitatii-din-bucuresti.

WORKSHOPURI ONLINE - PROGRAM OCTOMBRIE 2020