În atenția
STUDENȚILOR CU DOSARE ELIGIBILE PENTRU OBȚINEREA BURSEI SOCIALE

Până la afișarea listelor finale (termen 9 noiembrie 2020)  cu beneficiarii BURSELOR SOCIALE, studenții ale caror dosare sunt eligibile pentru acest tip de bursă vor transmite pe adresa secretariatului facultății sau vor depune în format fizic la secretariat, extrasul de cont personal (eliberat de bancă), pe care se vor completa următoarele informații: numele și prenumele, CNP, anul de studii/ programul de studii, tipul bursei acordate și numărul de telefon.

Depun extras de cont doar studenții care NU au mai fost beneficiari de bursă la Universitatea din București, plătită prin virament bancar anterior anului 2020-2021 și studenții care și-au schimbat contul recent.

Adresa e-mail secretariat:

Subiect mesaj: