Pentru a crește gradul de protecție al studenților în contextul epidemiologic actual, studenții care urmează să solicite sau care deja au solicitat un loc de cazare în căminele Universității din București pentru perioada anului universitar 2021-2022, vor completa, în funcție de anul de studii, formularul privind situația individuală a vaccinării împotriva Covid 19, astfel:

• Studenții din anul I, licență, master, doctorat (2021-2022):

Postarea link-urilor catre documente sau formulare editabile online nu este permisă în cadrul website-ului www.chimie.unibuc.ro datorită riscurilor de expunere a datelor personale (GDPR)

• Studenții din anii II, III, IV, Master II, Doctorat II, III (2021-2022): https://forms.office.com/r/AaK9jY0J7X (studenții de la această categorie se vor loga cu adresa instituțională, de tip Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. )

Studenții care nu vor face dovada vaccinării cu schema completă sau a imunizării prin boală vor fi considerați ca fiind nevaccinați.

Formularul trebuie completat de toți studenții care solicită un loc de cazare până la data de 21.09.2021.