Începând cu data de 27.09.2021, ora 14:00,  studenții care au primit loc de cazare se pot prezenta la administrațiile căminelor unde ați fost repartizați pentru cazarea efectivă.

Pentru respectarea regulamentului de protecție a datelor NU sunt trecute în tabel CNP-ul și numărul camerei de cămin.

Repartizarea locurilor de cazare a fost modificată întrucât conform  ORDINUL nr. 1.456 din 25 august 2020, emitent MINISTERUL SĂNĂTĂȚII, art. 5 (7) cazarea se va face separat pe sexe.

Repartizarea locurilor de cazare modificață AICI

Studenții care au primit loc de cazare și vor să renunțe la acesta sunt rugați să transmită un mesaj pe adresa pe e-mail: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.  ( subiectul mesajului fiind: Nume_prenume_anul_X_renuntare_cazare)