A N U N Ț

• BIOCHIMIE TEHNOLOGICĂ
  • CHIMIE MEDICALĂ
  • CHIMIE FARMACEUTICĂ

trebuie să depună cereri pentru disciplinele facultative pe care doresc să le urmeze în anul I-2020/2021, semestrul 2

Anul I - Chimie și Biochimie tehnologică:

Aplicații informatice în chimie

Anul I - Chimie medicală și Chimie farmaceutică:

Limbă străină. Engleză

Software-uri de specialitate

Cererile se trimit în perioada 01-10 februarie 2021 la adresa de e-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

În cazul în care  nu se poate trimite mesajul la adresa menționată mai sus, se va trimite la adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Subiectul mesajului va fi: Facultativ_nume student

Cererile se vor trimite de pe adresa de e-mail instituțională, sau, în cazul în care nu se poate, se vor trimite de pe adresa personală,  cu atașarea unei copii a cărții de identitate.

Fișele disciplinelor se pot vizualiza pe site-ul facultății:

Cursul facultativ se va organiza dacă sunt cel puțin 20 de cereri.

Formularele se pot descărca:

Cerere curs facultativ - anul I Chimie, anul I Biochimie Tehnologică

Cerere curs facultativ - anul I Chimie Medicală, anul I Chimie farmaceutică