A N U N Ţ

• CHIMIE
  • BIOCHIMIE TEHNOLOGICĂ
  • CHIMIE MEDICALĂ

trebuie să depună cereri pentru cursurile opţionale pe care le vor urma în anul II, an universitar 2021/2022, semestrul I:

1. Etică și integritate academică
  2. Autorat și diseminarea informației științifice

Cererile se  trimit online,  la  adresa de  email: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.   sau la adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea., până pe data de 14 mai 2021.

Subiectul email-ului va fi: opționale an II 2021/2022 - Nume și Prenume student

Studenţii care nu depun cereri în perioada menţionată, vor fi repartizaţi din oficiu de către conducerea facultăţii.

Repartizarea studenţilor pentru fiecare disciplină opţională se va face în funcţie de opţiuni şi de situaţia şcolară.

Cazurile deosebite vor fi repartizate de către conducerea facultăţii.

ATENŢIE !!

Notă: în conformitate cu Hotărârea Consiliului Facultăţii de Chimie, pentru fiecare disciplină 1 sau 2, numărul de studenţi repartizați va fi acelaşi în anul II 2021/2022.

CERERE ÎNSCRIERE CURSURI OPȚIONALE - pentru anul II - 2021-2022 - CHIMIE, BIOCHIMIE TEHNOLOGICĂ, CHIMIE MEDICALĂ