Sesiune de examene, 23 ianuarie - 12 februarie 2023

Programare examene AICI

Studenții cu prelungire de școlarizare care intenționează să susțină examenul de licență/disertație in sesiunea ianuarie/februarie 2023, vor putea susține și examenele restante din semestrul al II-lea, in sesiunea 23 ianuarie-12 februarie 2023, pe bază de cerere, cu acordul cadrului didactic. Cererea aprobată de cadrul didactic va fi trimisă pe adresa de e-mail a secretariatului Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Prezentarea studenților la examene în sesiunea de restanțe 20.02.2023 – 26.02.2023, se va realiza pe bază de cerere, care va fi depusă/trimisă la secretariatul facultății, în perioada 10-14 februarie 2023, în vederea programării examenelor.

Formular cerere individuală AICI

Formular cerere colectivă AICI