ChemJOBS_2019 are drept scop facilitarea interacțiunii directe dintre potențialii angajatori – instituții publice și private active în piața muncii din Romania - și solicitanți – studenții și absolvenții Facultății de Chimie.

Vineri, 12 aprilie 2019, Facultatea de Chimie a Universității din București va organiza ChemJOBS_2019, un proiect menit să aducă față în față angajatorii și studenții din domeniile chimiei, biochimiei, chimiei medicale și farmaceutice.
ChemJOBS_2019 se adresează în egală măsură studenţilor din toate ciclurile de studii – licenţă, master, doctorat – şi absolvenţilor care sunt în căutarea unei oportunităţi de carieră, precum şi companiilor, instituţiilor de profil interesate de recrutarea acestora.

Poster eveniment